Potvrzení věku

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím, že Vám již bylo 18 let.

Potvrzuji Odejít

Degustace našich vín

Rádi Vám zpříjemníme chvíle ochutnávkou našich unikátních vín, která jsou vyráběna s láskou a pečlivostí. Degustace jsou pro nás významným okamžikem, kdy můžeme sdílet naše zkušenosti a tajemství s vámi, našimi návštěvníky.

Pokud se rozhodnete navštívit nás v zimních měsících, rádi vás uvítáme v našem historickém sklepě z 18. století, který se nachází v Úzké ulici. Tento prostor působí velice útulně a umocňuje chuť našich vín.

V letních měsících máte možnost vychutnat si ochutnávku přímo ve vinohradě. Rádi vám zajistíme piknikový koš plný dobrot a ochutnávku vína přímo v našem krásném a klidném prostředí.

Vzhledem k tomu, že se chceme věnovat vinobraní a pečlivému zpracování hroznů , v období září-říjen bohužel degustace nenabízíme. Rádi se však s Vámi domluvíme na jiném termínu, který bude pro Vás přijatelný.

Cena degustace je individuální a bude stanovena na základě Vašich požadavků. Pokud nám dáte vědět, kolik osob bude přítomno a kolik lahví budeme ochutnávat, rádi Vám stanovíme cenu za celou degustaci. Snažíme se být co nejvíce flexibilní, abychom uspokojili Vaše požadavky a zajistili příjemné zážitky z našeho vinařství.

Rezervace

Degustace jsou možné pouze po předchozí domluvě. Napište nám, prosím na e-mail vinocacik@gmail.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve to bude možné.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.