Potvrzení věku

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím, že Vám již bylo 18 let.

Potvrzuji Odejít

O vinařství Čačík

Malé, rodinné vinařství, které se nachází v srdci Modrých hor, je místo, kde vyrábíme jen ta nejlepší bio vína. Obec Kobylí je místem s bohatou historií, folklorními tradicemi a neuvěřitelně atraktivní vinařskou polohou. Kobylí se nachází v údolí, které kdysi bývalo slané jezero. Díky tomu jsou v kopcích, které se zde tyčí a jsou tvořeny ze sprašových nánosů, ideální podmínky pro pěstování tradičních odrůd, jako jsou Neuburg, Ryzlink rýnský, Cabernet Moravia, Frankovka a další.

Naše vinařství se pyšní BIO certifikací a snaží se zachovat zdravou půdu pro další generace, stejně jako to udělali předkové. Vinná réva je pěstována s láskou a respektem k přírodě. Snažíme se o minimalizaci našeho dopadu na životní prostředí, a to zejména v oblasti pesticidů a herbicidů, které nahrazujeme přírodními alternativami.

Návštěvníci vinařství mají možnost ochutnat místní vína a prohlédnout si vinice, kde jsou tyto vína produkovaná. Kromě toho mohou návštěvníci ochutnat také místní speciality a poznat zdejší tradice a zvyky. Naše vinařství je rodinného charakteru a vyniká nejen vynikajícím vínem, ale také osobním přístupem a vstřícností.